Dla pań buty to coś znacznie więcej niż tylko okrycie stóp. Buty są niesamowicie ważnym dodatkiem, dopełnieniem własnego ja, przyjacielem poprawiającym nastrój, kiedy wszystko inne zawodzi. Skoncentrujmy się jednakże na aspekcie bycia dodatkiem oraz to dodatkiem w dość nietypowym miejscu, a mianowicie w łóżku. Duża grupa mężczyzn zaczyna niemal klękać, gdy słyszy o kobiecie uprawiającej seks w szpilkach. Ten drobny fetysz jest nadzwyczaj ceniony. W następstwie tego panie powinny ulokować finanse w zakup czerwonych półbucików na gigantycznych obcasach – im bardziej klasyczne, tym odpowiedniej zadziałają na mężczyznę. Łączy się to najpewniej z zakodowanym w świadomości obrazem diwy, która często występuje w filmach dla dorosłych. Żaden pan nie oprze się takim figlom.

Z czasami może ten typ zabawy się rozwinie w waszej sypialni i zamiast klasycznych szpilek zaczną się pojawiać mega długie kozaki lub też inne wersje butów na wysokich obcasach. Niewątpliwie nie należy eksperymentować z butami noszonymi na co dzień – ani tenisówki, ani glany, ani tym o wiele bardziej domowe kapcie przenigdy nie będą na tyle seksowne, by funkcjonować podniecająco na płeć męską.

Chyba że do łóżka idziemy z sadownikiem w tajemnicy przed panem domu – wówczas każde buty, jakie akurat będziemy miały na nogach będą działać podniecająco. Zwłaszcza że szkoda będzie czasu na to, by zajmować się ich ściąganiem… Lato to czas, gdy zrzucamy całkiem mnóstwo ubrań. Odsłaniamy niemało ciała, nie wyłącznie ze względu na panującą temperaturę, jakkolwiek też najzwyczajniej w świecie po to, żeby się przedstawić – rekomendujemy mokasyny damskie. Letnie buty także odsłaniają mnóstwo – fenomenalne sandałki są wyznacznikiem idealnej letniej temperatury. Mimo to nie wolno zapominać o tym, iż sandały dekorują stopy jedynie wówczas, gdy stopy same są zadbane. Ergo: nim założymy letnie obuwie, zainwestujmy we własne stopy. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na pedicure w domowym zaciszu, lub w salonie kosmetycznym, pamiętajmy o jednym: jednorazowy zabieg nie wystarczy, by zdołać przez całe wakacje chodzić w odkrytych obuwiach. Odkrywanie stóp powoduje ich wysuszanie. Kiedy do sandałów wpada piach, powoduje otarcia i odciski.