Wszechstronna oferta zajęć tanecznych w szkole tańca AD obejmuje zajęcia zorganizowane zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Każdy, kto zamierza się rozwinąć ruchowo oraz tanecznie może sprawdzić, co jest do wyboru. Przebieg balet dla dorosłych opracowany jest pod względem stopnia zaawansowania uczestników zajęć. To daje szansę poczuć im się swobodnie.

Szczegółowy harmonogram zajęć wraz z ich opisem znajduje się na witrynie www. Można na niej też przeczytać, że są zajęcia prowadzone indywidualnie. Oferta studia tańca poszerzona jest również o prezentacje taneczne, jakie mogą zostać opracowane na osiemnastkę, czy w ramach pokazu na wesele. W spokojnej atmosferze każdy ma okazję rozwinąć swoje zdolności taneczne. Nie ma znaczenia, czy są to zajęcia dla najmłodszych, czy zajęcia dla dorosłych. Jeżeli ktoś chce wyćwiczyć własne kompetencje taneczne to może zapisać się na zajęcia sam na sam z instruktorem. W dodatku na zajęcia mogą też wpisać się osoby, które chciałyby się nauczyć pierwszego tańca.

Jeśli ktokolwiek poszukuje niebanalnego podarunku dla najbliższych, to może zdecydować się na zajęcia w ramach urodzin. Szkoła tańca zajmie się też zorganizowaniem urodzin dla najmłodszych, pełnych ruchu oraz interesujących zajęć z animatorem. W propozycji umieszczona jest również opcja zorganizowania wieczoru panieńskiego, jaki zostanie zapamiętany na długo. Każdy, kto zastanawia się nad tym, żeby wynająć salę, również ma taką opcję. Wystarczy, że omówi wszystko na indywidualnych zasadach z pracownikami szkoły tańca. Dokładny cennik wszystkich świadczeń zaprezentowany jest na witrynie internetowej. Na zajęcia można umawiać się dzwoniąc lub za pomocą formularza kontaktowego.

Doświadczeni instruktorzy dbają o to, żeby każdy mógł się poczuć swobodniej. Zajęcia odbywają się w dziesięcioosobowych grupach, co sprzyja zbudowaniu społeczności. Każdy, kto chce się rozwinąć na wielu obszarach, musi zapisać się na treningi dokładnie w tym miejscu. O tym, jak sporo dzieje się w szkole tańca AD można dowiadywać się z kategorii Aktualności na stronie internetowej.