Doskonale dopasowane odmiany kaw do pracy biurowej udostępnione są w sklepie online CzasKawy.pl. Z uwagi na to, że podany punkt sprzedaży reprezentowany jest przez specjalistów, którzy wyjątkowo dobrze znają się na tym, jakie odmiany kaw mogą smakować konkretnym osobom, wystarczy zaprezentować im upodobania smakowe pracowników. Wówczas bez wątpienia wskazane zostaną polecane specjały. Kawa ziarnista do biura powinna być smaczna i właśnie z tego względu specjaliści ze wskazanego sklepu sugerują doskonałe ich zdaniem rodzaje, jakie zasługują na uwagę ze strony klientów. Są to kawy producenta Riposso w odmianach: Bianco, Crema Blend, Exlusive B&K, Exlusive Brasil, Arabica oraz Intensive. Są to kawy, jakie bez komplikacji można przygotować w kawiarce, jak i w firmowym ekspresie. Do określonych odmian kaw można zakupić gadżety takie jak: kawiarki, odkamieniacze, zrobione z porcelany filiżanki i kubki, zaparzacze French Press, młynki do kawy, uszczelki i sitka do kawiarek, kubki termiczne, miarki do kawy, termosy i spieniacze do mleka.

Można też kupować dodatki sygnowane logo firmy CzasKawy. To znaczy, że kącik pracowniczy na czas przerw można zaaranżować w całości, a podwładni będą usatysfakcjonowani. Warto również obeznać się z zestawieniem kaw opublikowanym na stronie internetowej oraz z radami w temacie zaparzania kawy.

Można dzięki wiadomościach na blogu dowiedzieć się między innymi w jaki sposób przechowywać kawę, aby nie traciła swojego smaku lub jakiego rodzaju kawę wręczać pracownikom w prezencie. Kwestie szczegółowe zamówienia można omawiać z działem obsługi klienta. Przy sporych zamówieniach można oczekiwać korzystnych cen a także natychmiastowej przesyłki. Właściciele firm cenią współpracę z tą marką. Jeśli zamówienia przekroczą wyznaczoną przez sklep kwotę, to otrzymuje się dodatkowe paczki kawy. Konkretne mieszanki kaw do firm cechują się wyjątkowym aromatem a także posmakiem. Duży wybór wysokiej jakości kaw ziarnistych i mielonych to coś co oddziałuje na pozytywną opinię o tym sklepie.