Zespół firmy Alee Frajda budują pedagodzy, którzy przebieg zabawy dopasowują personalnie do uczestników imprezy. I to największy atut podanej firmy, ponieważ opiekunowie decydujący się na korzystanie ze wsparcia wykwalifikowanych pedagogów wiedzą, że zabawy będą każdorazowo dostosowane do ich pociech, a zajęcia będą nowatorskie. Zabawy, z jakich rozpiską można zapoznać się pod linkiem animatorka dla dzieci zawsze przystosowane są do wieku a także do pasji maluchów. Najczęściej z usług podanej firmy opiekunowie robią użytek, gdy chodzi o opracowanie animacji na wesele. Rodzice bowiem zwykle chcą pobawić się we własnym towarzystwie, a dzieci siedzą wtedy przy stole i się zanudzą.

Tymczasem, animator jest im w stanie zagwarantować świetną i bezpieczną zabawę. Obejmuje ona między innymi: zabawy muzyczno – ruchowe, zajęcia artystyczne, robienie tatuaży z wykorzystaniem farb przeciwalergicznych, a także sporo innych form. Propozycja usług firmy podzielona jest na kategorie: dla rodziców, dla przedszkoli i szkół, dla firm, dla nowożeńców, na każdą okazję. W dodatku, organizowane są kursy oraz zajęcia warsztatowe dla animatorów, jacy planują się rozwijać zawodowo. Opiekunowie mogą korzystać z usług doświadczonych animatorów: na urodzinach, koloniach, czy w ramach wizyty świętego Mikołaja.

Co więcej, mogą skorzystać z propozycji zrobienia urodzin tematycznych, zależnie od umiejętności malucha. Przedszkola oraz szkoły mogą zdecydować się na wsparcie animatorów w trakcie okazji jakimi są: Dzień Pluszowego Misia, odwiedziny świętego Mikołaja, bal karnawałowy, Pierwszy Dzień Wiosny, pikniki rodzinne, czy Dzień Dziecka. Przygotowywane są także warsztaty tematyczne dla placówek. Przedsiębiorstwa z chęcią wybierają wsparcie Alee Frajdy w czasie imprez firmowych lub świątecznych spotkań z rodzinami pracowników. Dla Nowożeńców przygotowywane są rozbudowane zestawy na uroczystości weselne. W dodatku, na każdą sytuację można zrobić użytek z przygotowania warsztatów dużych baniek mydlanych lub wypożyczyć fotobudkę, fotolustro lub żywe maskotki. Alee Frajda ma do zaoferowania również porywające występy iluzjonistów.